Mind42 – Zihin Haritası Oluşturma

Reklam

Mind42, kullanıcıların projeler, etkinlikler, beyin fırtınası ve diğer amaçlar için zihin haritaları oluşturmasını sağlayan ücretsiz bir web tabanlı zihin haritalama çözümüdür.

Stefan Schuster tarafından geliştirilen Mind42, Google Docs and Spreadsheets’e çok benzer şekilde çalışır ve kullanıcıların kendi tarayıcılarında zihin haritaları oluşturmasına ve bilgisayarlarına veya mobil cihazlarına herhangi bir şey yüklemek zorunda kalmadan diğer kullanıcılarla işbirliği içinde çalışmasına olanak tanır.

Mind42 – Zihin Haritası Oluşturma son derece kullanıcı dostudur ve kullanıcılarını dik bir öğrenme yokuşundan geçirmez. Tüm zihin haritaları varsayılan olarak özeldir ve kullanıcılar bunları meslektaşları, yöneticileri ve öğrencileri için görünür kılmaya karar verdiğinde kolayca paylaşılabilir.

Mind42 Avantajlarına Genel Bakış

Mind42 - Zihin Haritası Oluşturma
Mind42 – Zihin Haritası Oluşturma

Mind42, zihin haritalarını oluşturmak ve paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz temel özelliklere sahip basit bir zihin haritalama aracı sağlar. Web tabanlı bir tarayıcı olarak, Mind42’yi çalıştırmak için herhangi bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir tarayıcıda, platformda ve cihazda sorunsuz çalışır.

Mind42, bir zihin haritalama aracının yaptığını yapar. Fikirlerinizi not almak ve düzenlemek için zihin haritaları oluşturmanıza ve kullanmanıza olanak tanır; bir proje veya ders için bir taslak oluşturun; Tartışma ve işbirliği için çeşitli öğrencilerin notlarını not edin. Kullanımı çok kolaydır ve herhangi bir tarayıcıda iyi çalıştığı için kolay işbirliği ve paylaşıma olanak tanır.

Bir zihin haritası oluşturduğunuzda her zaman özel olarak ayarlanır. Bu, bir web tarayıcısında çalışırken bile, tüm fikir ve düşüncelerinizin ve zihin haritanızda bulunan diğer bilgilerin yalnızca size ait olmasını sağlar. Zihin haritalarınızı diğer ekip üyeleriyle veya öğrencilerinizle paylaşmak için seçeneği genele çevirmeniz lazımdır.

Mind42’nin en iyi yanı, sınırlı bir bütçeye sahip olan ve hala zihin haritalama çözümlerini test eden ve bundan nasıl yararlanabileceklerini gören bireyler, profesyoneller ve öğretmenler ücretsiz olmasıdır.

İlgili İçerikler

Takip İçin

355BeğenenlerBeğen
333TakipçilerTakip Et
222TakipçilerTakip Et
211AboneAbone Ol

Son Gönderiler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz